sobota, 3 júna, 2023
Úvod Blogy Vezmite manželku na ples

Vezmite manželku na ples

Preklopili sme sa do druhej polovice fašiangu.  To je príležitosť pozvať manželku na ples. Prečo?

  1. Väčšina žien rada tancuje.  Urobíte jej radosť, čo viac si môžete priať?
  2. Dáte jej možnosť krásne sa obliecť a upraviť, aby sa páčila VÁM. Ak je doma na „materskej dovolenke“, zrejme ju bežne vidíte v pohodlnom domácom oblečení. Ale aj ak chodí do práce, väčšina z nás sa po celodennej námahe doma prezlečie do niečoho pohodlnejšieho.  Ples je príležitosťou, aby sa páčila práve vám.  A bola vašou princeznou.
  3. Uvidí svojho muža v obleku a hladko oholeného (o.k. alebo s pristrihnutou briadkou). Možno cez deň pracujete v montérkach, alebo v bielom plášti. Ak aj v obleku, pravdepodobne ho nenosíte doma.  Muži v oblekoch sú príťažliví, zvýrazňuje im ramená a upravuje postavu.  Veď preto sa ženám vždy páčili oficieri v uniformách.  Pripomeniete jej, prečo sa do vás zamilovala.
  4. Že neradi tancujete?  Zavolajte na ples priateľov, s ktorými sa môžete porozprávať.  Nemusíte celý večer pretancovať; vychutnajte si dobré jedlo, zábavný program a možno vyhráte i šampus v tombole.
  5. Prekvapte ju; naučte sa kroky valčíka alebo čače podľa videa na youtube. Bude sa okolo vás točiť a bude na vás hrdá.
  6. Toto všetko už robíte a chceli by ste ju prekvapiť niečím novým? Prihláste vás oboch na spoločný tanečný kurz alebo ju povzbuďte, aby si kúpila ozajstné tanečné topánky.
  7. Ste ten zriedkavý prípad, ktorý plesy naozaj neznáša. O.K. Pozvite ju do opery. Aj tam sa môže pekne obliecť a ukázať sa s mužom svojho života v spoločnosti.

Alebo že by ste predsa len dali prednosť plesu?

Podporte nás

Sme mediálny startup, ktorý chce vytvoriť priestor pre konzervatívne a kresťansky zmýšľajúcich ľudí na pokojný a konštruktívny dialóg bez osočovania.

Zanechajte komentár

Najčítanejšie