Úvod Videá S Renátou Ocilkovou o rodine, Rómskej problematike a gender ideológii

S Renátou Ocilkovou o rodine, Rómskej problematike a gender ideológii

S Renátou Ocilkovou sme sa rozprávali o pomoci rodinám, ochrane života, o jej boji proti gender ideológii, rómskej problematike a o kresťanoch v politike.

-prečo sa Renáta rozhodla pre KDH?

-aká je pre ňu práca s rómskou komunitou?

-prečo je KDH dôležité pre zostavovanie budúcej vlády?

-ako nás ohrozuje gender ideológia?

-čo si Renáta myslí o predvolebnej dohode o neútočení?

viac sa dozviete vo videu

Podporte nás

Sme mediálny startup, ktorý chce vytvoriť priestor pre konzervatívne a kresťansky zmýšľajúcich ľudí na pokojný a konštruktívny dialóg bez osočovania.

Zanechajte komentár

Najčítanejšie

Poďakovanie otcovi Kuffovi, Panna Mária v tieni SMERu, SNS, Kollárovcov a Kotlebovcov.

Vari by som mohol vyzdvihnúť vedľa Panny Márie Roberta Fica, alebo Roberta Kaliňáka? Andreja Danka? Mariána Kotlebu? Borisa Kolára? Po ovocí ich poznáte. Ich ovocie je hriech, smrť. Iba Bohu patrí naša chvála. Ani jednému z politikov.

Zásadný obrat Igora Matoviča pri registrovaných partnerstvách

Všetci si ešte pamätáme na tlačovky a blogy Igora Matoviča namierené na „pomoc KDH“, v ktorých hovoril o zrade kresťanských voličov, o červenom koberci pre registrované partnerstvá,...

Otec Biskup Andrej Imrich o zmene a nastolení spravodlivosti

S otcom Biskupom Andrejom Imrichom sme sa rozprávali o volaní po zmene, o volaní po spravodlivosti. Čo však znamená nastolenie spravodlivosti, v akých oblastiach ju treba nastoliť a stojíme vôbec o ňu? Čo spôsobuje rozdelenie v spoločnosti a medzi kresťanmi? A ako spolu žiť s liberálmi? V nasledujúcich voľbách máme v rukách obrovskú zodpovednosť.