Úvod Videá S Richardom Vašečkom o podstate kresťanskej politiky

S Richardom Vašečkom o podstate kresťanskej politiky

S Richardom Vašečkom sme sa rozprávali o podstate kresťanskej politiky, o jeho budúcnosti v politike a o Kresťanskej Únií.

-Richard podáva odpočet svojej činnosti v parlamente

-Podstata kresťanskej politiky nie je len v gender ideológií, LGBTI a potratoch

-Jednota kresťanov je potrebná, ale dôležitá je aj diverzita.

-Praje Richard KDH, aby sa dostalo do parlamentu?

-OĽaNO a KÚ predložilo podmienky na vstup do vlády: Liberáli nesmú predložiť poslanecký návrh na RP, ani hlasovať za RP, ani keď ich predloží opozícia

-Aká je budúcnosť KÚ?

viac sa dozviete vo videu

Podporte nás

Sme mediálny startup, ktorý chce vytvoriť priestor pre konzervatívne a kresťansky zmýšľajúcich ľudí na pokojný a konštruktívny dialóg bez osočovania.

Zanechajte komentár

Najčítanejšie

Poďakovanie otcovi Kuffovi, Panna Mária v tieni SMERu, SNS, Kollárovcov a Kotlebovcov.

Vari by som mohol vyzdvihnúť vedľa Panny Márie Roberta Fica, alebo Roberta Kaliňáka? Andreja Danka? Mariána Kotlebu? Borisa Kolára? Po ovocí ich poznáte. Ich ovocie je hriech, smrť. Iba Bohu patrí naša chvála. Ani jednému z politikov.

Zásadný obrat Igora Matoviča pri registrovaných partnerstvách

Všetci si ešte pamätáme na tlačovky a blogy Igora Matoviča namierené na „pomoc KDH“, v ktorých hovoril o zrade kresťanských voličov, o červenom koberci pre registrované partnerstvá,...

Otec Biskup Andrej Imrich o zmene a nastolení spravodlivosti

S otcom Biskupom Andrejom Imrichom sme sa rozprávali o volaní po zmene, o volaní po spravodlivosti. Čo však znamená nastolenie spravodlivosti, v akých oblastiach ju treba nastoliť a stojíme vôbec o ňu? Čo spôsobuje rozdelenie v spoločnosti a medzi kresťanmi? A ako spolu žiť s liberálmi? V nasledujúcich voľbách máme v rukách obrovskú zodpovednosť.