pondelok, 4 decembra, 2023
Úvod Blogy Najdôležitejšia je ZMENA

Najdôležitejšia je ZMENA

Nie sme chvála Bohu hladní a nech nám to ešte dlho trvá. No nezabúdajte na nás, bez nás by to nešlo. Preto nás poľnohospodárov  prosím majte v úcte. 

Najdôležitejšie je dosiahnuť zmenu v riadení štátu. A to sa dá len keď obnovíme funkciu plnohodnotnej rodiny a vrátime sa k hodnotám.

RODINA je to zázračné miesto kde začal náš život. Rodina je to jediné zázračné miesto, z ktorého sa rodí nový človek. Človek vychovávaný vo viere, človek pevných zásad, ktorý neuhne pred nástrahami života, človek žičlivý a spravodlivý. Ak  rodine vrátime vážnosť a dôstojnosť nemusíme sa báť o našu budúcnosť.

Dnešným kazisvetom sa podarilo rozvrátiť  vzácny a jedinečný poklad- rodinu. Chcem, aby sa vrátili naše mamy a deti z cudziny. Chcem, aby mi dali úctu za to ako som ich vychoval, chcem aby mi vrátili lásku, ktorú som dostal od svojich rodičov a z ktorej som im požičal, chcem, aby požičali lásku svojim deťom a aby sa dočkali vrátenia  tejto pôžičky s vysokým úrokom.

Nechcem WhatsApp ani Facebook. Chcem ich zobrať do náručia , chcem ich zobrať za ruku a viesť ich životom.

Kazisveti nám siahajú na HODNOTY. A to je  tragédia pre ktorú musíme dosiahnuť zmenu.

V konečnom dôsledku mi ani nevadia tie milióny čo nakradli, veď aj tak sa hovorí, že na druhý svet si okrem svojej duše nič nezoberieš. Pre mňa za mňa by im ich mohli nahádzať aj na tú drevenú škatuľu, v ktorej ich nakoniec uložia do hrobovej jamy, lebo tam aj tak len zhnijú a nakoniec ich aj tak len „Hlina“ zakryje. 

Mne vadí, že nám ničia hodnoty. Mne vadí, že naša dôstojnosť je v blate a hocikto si len tak beztrestne po nej šliape. Kazisveti hodili na pravdu a spravodlivosť tú najhrubšiu čiernu huňatú deku, KDH ju chce strhnúť a hodiť na oheň. Aj preto je ústredným motívom KDH „Nádej pre spravodlivé Slovensko“. Útočia na našu  ľudskosť a dobrotu, ktorá je v každom z nás žiaľ hlboko zatlačená. Klopú na posledné dvere. Za nimi už je len viera a nádej. My vieme kde je náš cieľ. Náš cieľ je v hodnotách a tam je aj KDH. Nebojme sa. Poďme na plný zásah trafiť tento cieľ. 

Viete aký je rozdiel medzi múdrym a hlúpym človekom? Kým múdry rozmýšľa, hlúpy sa rozmnožuje. Obráťme to spolu. Nech hlúpi rozmýšľajú a múdri sa rozmnožujú.

Dušan Krnáč, kandidát č. 26, KDH

Podporte nás

Sme mediálny startup, ktorý chce vytvoriť priestor pre konzervatívne a kresťansky zmýšľajúcich ľudí na pokojný a konštruktívny dialóg bez osočovania.

Zanechajte komentár

Sila kresťanského a konzervatívneho sveta
Blog modulu Sila kresťanského a konzervatívneho sveta na kandidátke KDH

Najčítanejšie