Úvod Blogy Hľadáme ďalších kolegov

Hľadáme ďalších kolegov

Ak si talentovaný mladý človek, je jedno, či muž alebo žena, dôležité je pre teba hľadanie pravdy, nie to, aby si tú pravdu mal/a nutne ty, máš dar reči a odvahu klásť aj ťažké otázky, ozvi sa nám.

Hľadáme ďalších moderátorov na nahrávanie podcastov a video diskusií so zaujímavými ľudmi z oblasti kultúry, pro-life scény, politiky a náboženstva. Sme niečo ako mediálny start-up. Nemáme drahé vybavenie, neplatia nás ani Šorošovci, ani Putinovci, ani páni zo Súmračnej. Nesľubujeme vysoké zárobky a nadštandardný životný štýl. Ponúkame možnosť byť pri štarte dobrého a podľa nás potrebného projektu.

Ak ťa tieto riadky zaujali, pošli nám krátke video, na ktorom nám povieš niečo o sebe a my sa ti určite ozveme.

Redakcia konzervatívneho priestoru

Podporte nás

Sme mediálny startup, ktorý chce vytvoriť priestor pre konzervatívne a kresťansky zmýšľajúcich ľudí na pokojný a konštruktívny dialóg bez osočovania.

Zanechajte komentár

Najčítanejšie

Poďakovanie otcovi Kuffovi, Panna Mária v tieni SMERu, SNS, Kollárovcov a Kotlebovcov.

Vari by som mohol vyzdvihnúť vedľa Panny Márie Roberta Fica, alebo Roberta Kaliňáka? Andreja Danka? Mariána Kotlebu? Borisa Kolára? Po ovocí ich poznáte. Ich ovocie je hriech, smrť. Iba Bohu patrí naša chvála. Ani jednému z politikov.

Zásadný obrat Igora Matoviča pri registrovaných partnerstvách

Všetci si ešte pamätáme na tlačovky a blogy Igora Matoviča namierené na „pomoc KDH“, v ktorých hovoril o zrade kresťanských voličov, o červenom koberci pre registrované partnerstvá,...

Otec Biskup Andrej Imrich o zmene a nastolení spravodlivosti

S otcom Biskupom Andrejom Imrichom sme sa rozprávali o volaní po zmene, o volaní po spravodlivosti. Čo však znamená nastolenie spravodlivosti, v akých oblastiach ju treba nastoliť a stojíme vôbec o ňu? Čo spôsobuje rozdelenie v spoločnosti a medzi kresťanmi? A ako spolu žiť s liberálmi? V nasledujúcich voľbách máme v rukách obrovskú zodpovednosť.